GİRESUN BULANCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BULANCAK İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ 2023 EĞİTİM VİZYONU ÇALIŞTAYI YAPILDI.

BULANCAK  İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ  2023 EĞİTİM VİZYONU ÇALIŞTAYI YAPILDI.

     09 -10 Ocak Çarşamba ve Perşembe günleri Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bulancak İmam Hatip Ortaokulu Toplantı Salonlarında Milli Eğitim Müdürümüz Şenel BULUT başkanlığında tüm okul ve kurum müdürlerimizin katılımıyla Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü 2023 Vizyonu Çalıştayı yapıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz açılış konuşmalarında “Eğitimde başarının yegâne ölçüsü ders notları, sınav sonuçları ve mezuniyet sonrası edinilen mesleklerden ibaret olamaz. Evrensel ahlaki ilkelerle donatılmış, kendisine, ailesine, çevresine ve tüm canlılara saygılı, yaratılanı Yaradan´dan dolayı seven nesil yetiştirmek zorundayız. 2023 Eğitim Vizyonu da insanı maddi manevi tüm varlık unsurlarıyla bir bütün olarak gören bakışı temsil etmektedir.Tek kanatlı uçma hevesi insanoğlunun en önemli sorunudur.Dünyadaki gerikalmışlığın ve akan göz yaşlarının en önemli sebebi tek kanatla uçmaya çalışmaktır.Maddi ve manevi yönden donanımlı bireyler yetiştirmek için eğitim camiamıza büyük görevler düşmektedir.2023 Eğitim Vizyonu Felsefesinin anlaşılması,anlatılması yaşaması,yaşatılması için öğretim liderlerimizle hep birlikte elele azami gayret göstermeliyiz. Güçlü Türkiye’nin hedeflerine ulaşabilmemiz için tüm enerjimizi, eğitimde belirlenen yeni yol haritasını hayata geçirmek için harcamalıyız, ilçemizde yaptığımız 2023 Eğitim Vizyonu Çalıştayına katılan,sunum yapan şube müdürlerimize, okul müdürlerimize  öneri ve  eleştirileriyle çalıştaya destek olan tüm öğretmenlerimize  teşekkür ederim”  dedi.

10-01-201910-01-201910-01-2019

Ballıca Mahallesi Kemal Ulusu Caddesi No 55 Hükümet Konağı Kat 2 BulancakGiresun - 0 (454) 318 20 69 / 0 (454) 318 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.