GİRESUN BULANCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ETKİNLİK KİTABIMIZI SAYIN VALİMİZE TAKDİM ETTİK

ETKİNLİK KİTABIMIZI SAYIN VALİMİZE TAKDİM ETTİK

    Bulancak Engelliler Derneği ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzce hazırlanan T.C. İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığınca desteklenen, kaynaştırma eğitimi alan, özel öğrenme güçlüğü çeken, dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olan öğrencilerin öğretim yöntem ve teknikleri ile öğretim materyallerinin zenginleştirilmesi projesi kapsamında ortaya çıkan ´´Etkinlik Kitabı´´ Sayın Valimiz Harun SARIFAKIOĞULLARI´ na  İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul TOSUNOĞLU, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şenel BULUT, Proje Koordinatörü Cem Mutlu TÜRKSEVEN, Bulancak Engelliler Derneği Başkanı Şenel ERGÜNER, dernek üyesi Fatma GÜLMEZ ve kitabın görsel çizimlerini yapan Giresun Göre Ortaokulu öğrencisi Ada ÖZER tarafından takdim edildi.

    Etkinlik Kitabımız Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinesinde Proje Ekibi; Cem Mutlu TÜRKSEVEN, Duygu AYDIN KARASU, Fatih TANIŞ, Fatma GÜLMEZ, İnci AKÇAY,Selma ÜNAL TİRSİ, Yaşar AKSU Proje Danışmanları; Doç.Dr. Erhan DURUKAN, Didem ÖKEK, Arş.Gör. Pakize URFALI  DADANDI, Havva AYDIN Yazarlar Dr.Elif KURT, Aygün KUL, Barış BİLGİN, Elvan CİVEK DURDU, Feryal DEMİR, Merve BEKTAŞ, Sevilay ÜSTÜNDAĞ, Zahide ÖZER,Görsel Tasarım; Ada ÖZER öğrencimizin yoğun çalışmaları sonucunda ortaya çıkmıştır.Kitapta yer alan etkinliler destek odalarında eğitim alan ya da okuma-yazma, öğrenmede zorlanan öğrencilerin faydalanması için hazırlanmıştır.Bu açıdan etkinlik kitabımız ülkemizde önemli bir açığa çözüm olma konusunda önderlik edecektir.

    Kitabımızda 120 farklı etkinlik bulunmaktadır.Ayrıca özel eğitimde önemli bir yere sahip olan kayıt formları da kitabın sonuna eklenmiştir.Kitabımız 4 bölümden oluşmaktadır.İlk bölüm harf karıştırma için destek uygulamalarını, ikinci bölüm hatalı okuma için destek uygulamalarını, üçüncü bölüm yapılı metinlerle okumanın akıcılığını sağlamak için destek uygulamalarını, dördüncü bölüm de dikkat destek uygulamaları içermektedir.Projede emeği geçenlere teşekkür ederiz.

27-09-201827-09-2018

Ballıca Mahallesi Kemal Ulusu Caddesi No 55 Hükümet Konağı Kat 2 BulancakGiresun - 0 (454) 318 20 69 / 0 (454) 318 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.