GİRESUN BULANCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“FINDIK İLİNDE, AKLIM BİLİMDE” Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

“FINDIK İLİNDE, AKLIM BİLİMDE” Projesinin Tanıtım Toplantısı Yapıldı

   Okulumuz Bulancak Gazi Ortaokulu Müdürlüğü tarafından TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları kapsamında hazırlanan Giresun Üniverstesi, Giresun Fındık Araştırma  Enstitüsü, Giresun Kültür ve Turizm Müdürlüğü ve Milli Parklar Müdürlüğünün proje ortağı olduğu “FINDIK İLİNDE, AKLIM BİLİMDE” Projesinin tanıtım toplantısı Bulancak İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda,  yapıldı. Toplantıya İl Gençlik ve Spor Müdürü Hasan BULUT, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Haluk AKOĞLU, İl Ticaret Müdürü Ali YILDIRIM, Giresun Valiliği Hukuk İşleri Şube Müdürü Necati APAYDIN, Bulancak İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şenel BULUT, İlçe protokolümüz, okul müdürlerimiz, velilerimiz ve projeye seçilen öğrenciler katıldı.

  Yürütücü Kuruluş Gazi Ortaokulu Müdürü RIFAT ÖZDEMİR ‘ in program açılış konuşmasını yapmasının ardından Giresun Üniversitesi adına Doktor Öğretim Üyesi Evren ALTIOK ve Giresun Fındık Araştırma Enstitüsü adına da Ziraat Yüksek Mühendisi Aysun AKAR konuşmalarını yaptı. Ardından Proje Yürütücüsü Gazi Ortaokulu Matematik Öğretmeni Songül TOKER projenin sunumunu gerçekleştirdi. Proje Hedef kitlesini oluşturan, 7 farklı okuldan seçilen, 35 öğrenci, veli ve katılımcılara proje ekibi tanıtıldı ve proje hakkında detaylı bilgi verildi.

06-06-201806-06-201806-06-2018

Ballıca Mahallesi Kemal Ulusu Caddesi No 55 Hükümet Konağı Kat 2 BulancakGiresun - 0 (454) 318 20 69 / 0 (454) 318 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.