GİRESUN BULANCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ “KAPSAYICI EĞİTİM YÖNETİCİLERİN EĞİTİMİ” KURSUNA KATILDI

   Milli Eğitim Bakanlığınca, UNICEF işbirliği ve Erciyes Üniversitesi koordinatörlüğünde, başta dezavantajlı çocuklar (özel eğitime muhtaç çocuklar, geçici koruma altındaki mülteci çocuklar, şiddete maruz kalmış çocuklar vb.) olmak üzere tüm çocuklara hizmet sunan eğitim personelinin kapasitesini güçlendirmeyi ve her çocuğun kaliteli kapsayıcı eğitime erişimini amaçlayan “Kapsayıcı Eğitim Öğretmen Eğitimi Modülü Geliştirilmesi” programının çalışmaları Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından yürütülmektedir
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ “KAPSAYICI EĞİTİM YÖNETİCİLERİN EĞİTİMİ” KURSUNA KATILDI

Bulancak Bahçelievler Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen kursa ilçemizdeki tüm okul ve kurum müdürleri katılmaktadır. Kurs kırk saat sürecektir.

   Kapsayıcı Eğitim Yöneticilerin Eğitimi Kursunu ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Şenel BULUT “Eğitim görevlisi Piraziz İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Burhan BAYRAK’a, Bahçelievler Anadolu Lisesi yöneticilerine ve kursa katılan tüm öğretim lideri arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bizler için her çocuk değerlidir. Hiçbir çocuğun eğitim hakkından yoksun bırakılmaması gerekir. Her çocuğumuzu donanımlı olarak, geleceğe en iyi şekilde hazırlamak görevimizdir.”dedi.

22-10-201822-10-201822-10-201822-10-2018

Ballıca Mahallesi Kemal Ulusu Caddesi No 55 Hükümet Konağı Kat 2 BulancakGiresun - 0 (454) 318 20 69 / 0 (454) 318 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.