GİRESUN BULANCAK İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VELİ ZİYARETİNDE

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ VELİ ZİYARETİNDE

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Şenel BULUT, Bahçelievler Mahallesinde yaşayan Bulancak Kaptan Ahmet Fatoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 11/A sınıfı öğrencisi Levent TORUN ve İstiklal Ortaokulu 6. sınıf öğrencisi Hasibe TORUN’un ailesine veli ziyaretinde bulundu.

Ziyarette, Bulancak Kaptan Ahmet Fatoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Turgut HACINOĞMANOĞLU, Rehber öğretmen Seda KARATAŞ ve Tarih öğretmeni Aylin ŞENEL YALÇIN da hazır bulundu.

 

İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Şenel BULUT: “ Öğretmen – öğrenci - veli işbirliği ve iletişimi ne kadar güçlüyse, eğitim o kadar verimli ve öğrenciye yararlı olur inancıyla başlattığımız veli ziyaretleri okullarımızda devam etmektedir.  Biz de İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü olarak ziyaretlere önem veriyor, iştirak etmekten de mutluluk duyuyoruz.

Veli ziyaretini planlayan okul yönetimi ve öğretmenlerimize; bizi Türk misafirperverliğine yakışır şekilde karşılayan, evini açan değerli velilerimiz Müşerref-Bülent TORUN çiftine, misafirperverliklerinden dolayı, teşekkür ederim.” dedi.

22-03-201822-03-2018

Ballıca Mahallesi Kemal Ulusu Caddesi No 55 Hükümet Konağı Kat 2 BulancakGiresun - 0 (454) 318 20 69 / 0 (454) 318 20 70

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.